Відкриття виставки «Курбас: Нові світи»

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

17 жовтня о 18:30 запрошуємо до Мистецького арсеналу на відкриття виставки «Курбас: Нові світи».

Лесь Курбас — український театральний режисер-новатор, який у 1920-х роках працював у Києві та Харкові й своїми експериментальними виставами змінив уявлення про театр. Він створював на сцені нові світи, які давали можливість глядачам ясно побачити багатошаровість сучасності, переосмислити минуле та уявити майбутнє.

Реконструкції сценографії вистав і оригінальний макет, костюми, ескізи, афіші, режисерські рукописи, документальні фотографії, аудіозаписи та музика – все це буде приставлено на виставці «Курбас: Нові світи» з 17 жовтня по 2 грудня в Мистецькому арсеналі.
Більше про проект https://goo.gl/1R9soq

Куратори проекту:
Virlana Tkacz, театральна режисерка, письменниця, керівниця Яра мистецька група (Нью-Йорк)
Тетяна Руденко, головна зберігачка Музею театрального, музичного та кіномистецтва України
Waldemart Klyuzko, художник, куратор мистецьких проектів.

Організатори:
Mystetskyi Arsenal
Музей театрального, музичного та кіномистецтва України
Yara Arts Group (Нью Йорк).