Римма Зюбіна у проекті "ВЕСНа"

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, цветок+

В рамках проекту "ВЕСНа" 12 листопада відбудеться зустріч відомою акторкою, актрисою Молодого театру Риммою Зюбіною.
Проект цей спрямований на розвиток українського театру, р е к л а м у вітчизняних театральних діячів, задля комунікації і взаємозв`язку між ними. На кожній зустрічі піднімаються і обговорюються проблемні питання в області театрального мистецтва. Аудиторія, що присутня на зустрічі теж може поставити запитання гостю і таким чином прийняти активну участь у даному заході, який є дуже важливим для театру вцілому.
Проект має кілька циклів – ІДЕЙНИЙ ЛІДЕР (художний керівник театру), ОРГАНІЗАТОР ТВОРЧОГО ПРОЦЕСУ (режисер), ГОЛОВНИЙ В ТЕАТРІ (актор), ДЛЯ ЧОГО І ЯК? (театральна аналітика), ШКОЛА (театральна педагогіка), ТЕКСТИ (драматургія), РІШЕННЯ (художник, композитор, світлохудожник, художник по костюму), ТЕАТР І ГРОШІ (театральний продюсер, арт-менеджер), КЛАС АСА (мастеркласи, театральна практика).