м.Київ, вул.Лаврська,9 корп.26

(територія Києво-Печерської лаври)

тел. 280 18 34

Щодня, окрім вт

з 10 до 17:00

Календар подій

Історія однієї вистави: Приборкання норовливої

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, текст


05 квітня 2019 року о 16-00 в рамках проекту «Історія однієї вистави» відбудеться творча зустріч із постановочною групою вистави «Приборкання Норовливої» за В. Шекспіром у Київському Національному Академічному Драматичному театрі ім. І. Франка.


Ця вистава єдина, поставлена Сергієм Данченком, яка залишається в репертуарі театру понад 20 років. В наш час вистава «Приборкання норовливої» – пам’ять про видатного режисера. Театр неодноразово гастролював з цією виставою, представляв на фестивалях, публіка завжди з великим захопленням сприймає постановку.
Ця п'єса Шекспіра мала велике значення для творчого зростання не тільки театрального колективу франківців, але й глядачів не тільки тому, що вона знайомить з найцікавішою епохою в історії людства, особливостями її соціального життя, звичаями, порушує крізь сміх серйозні філософські проблеми. Вистава стала прекрасною школою акторської майстерності зі своїм багатством і різноманітністю характерів, їх складністю, психологічною глибиною і емоційністю. Дієвість шекспірівської комедії, наявність у ній складних життєвих конфліктів давала можливість режисеру С. Данченку глибше розвивати творчу думку і фантазію, створити виставу глибоких почуттів і великих пристрастей. Під час вистави на сцені вирує карнавальна стихія, всі виконавці разом створюють вишуканий зірковий ансамбль.

Ви будете мати можливість почути про створення вистави «Приборкання Норовливої» від народних артистів України Олексія Богдановича, Остапа Ступки, Євгена Шаха, також візьмуть участь заслужені артистки України Тетяна Олексенко-Жирко, Ірина Поплавська, художник-постановник, головний художник театру – Андрій Александрович-Дочевський.


Вхід на захід за ціною музейного квитка!