Кураторська екскурсія “Шолом-Алейхем на київській єврейській сцені”

фМузей театрального, музичного та кіномистецтва запрошує відвідати кураторську екскурсію виставкою «Шолом-Алейхем на київській єврейській сцені», присвяченою 160-річчю від дня народження письменника і драматурга. Екскурсію проведе Ірина Мелешкіна, заступниця директора з наукової роботи, кураторка виставки. Подія відбудеться 13 квітня 2019 р. о 15.00 в малому виставковому залі Музею "Чулан".

Значення творчості Шолом-Алейхема для єврейської культури важко переоцінити. У розповіді про історію єврейського (їдишського) театру в Україні мимоволі зауважуєш, що програмними, етапними постановками провідних театральних колективів часто були саме інсценізації творів видатного письменника, який найповніше втілив національний характер, відбив прагнення та здатність єврейського народу до відродження.

У фондовій колекції Музею театрального, музичного та кіномистецтва України зберігається значна кількість матеріалів з історії єврейського театру в Україні. Афіші, фотографії, програми їдишських театральніх колективів презентують вистави за творами Шолом-Алейхема як яскраві й потужні мистецькі події у царині національного театру.

Через історію постановок Шолом-Алейхема на сцені Київського "ГОСЕТу" (1928-1950), автори виставки розповідають історію найбільш знаного єврейського театру України.

Куратори виставки:
Ірина Мелешкіна Ирина Мелешкина
Вальдемарт Клюзко Waldemart Klyuzko

Довідки за тел.
280-18-34 - експозиція (окрім вівторка)
280-16-22 - наукова частина
050 238 35 64 - Ірина Мелешкіна

Вхід на екскурсію
(з можливістю відвідання основної експозиції та виставок):
Дорослі - 60 грн.
Студенти, пенсіонери - 40 грн.
Школярі - 30 грн.