Відкриття виставки "Сценографія Михайла Френкеля"

Фото Музей театрального, музичного та кіномистецтва України.

У п'ятницю, 17 листопада о 16-00, в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України відбудеться відкриття виставки "СЦЕНОГРАФІЯ МИХАЙЛА ФРЕНКЕЛЯ" - про життя та творчість всесвітньо відомого театрального художника Михайла Френкеля (1937 - 2016).

Він створив сценографію понад 200 вистав в різних містах і країнах світу: Німеччині, Латвії, Швеції, Росії, США, працював головним художником Київського театру юного глядача, Київського театру ім.Л.Українки, викладав в Київському інституті ім. І.Карпенка-Карого, в університатах Лос-Анджелеса та Нілуокі (США).

На виставці можна буде побачити: макети, ескізи декорацій та костюмів до оформлних ним вистав, серед яких:"Вишневий сад" А.Чехова, "Лис Микита" І.Франка, "Лісова пісня" Л.Українки, а також численні фото різного періоду життя Френкеля, афіші та програми.

Також можна буде придбати книги, які написав М.Френкель: "Современная сценография", "Класика сценического пространства", роман "Муха, которая жила до поздней осени", а також збірку "Комедии и рассказки". Запрошуємо всіх!!!