м.Київ, вул.Лаврська,9 корп.26

(територія Києво-Печерської лаври)

тел. 280 18 34

Щодня, окрім вт

з 10 до 17:00

Календар подій

Роман Черкашин - учень Курбаса

аФото Музей театрального, музичного та кіномистецтва України.

#ЛютийКурбас Друзі, запрошуємо на вечір, присвячений актору, режисеру і педагогу Роману Черкашину, який розпочав свій творчий шлях у театрі «Березіль» і працював у ньому протягом всього свого життя. У своїх спогадах Черкашин згадував, що своїм великим учителем він вважав Леся Курбаса. 
В експозиції нашого музею представлено фрагмент стенограми зборів, коли Курбаса звільняли з театру «Березіль» з цинічним формулюванням, щоб «він не збив театр з вірного шляху» і фотографії трьох митців, які сміливо виступили на захист Леся Курбаса. Це були – Борис Балабан, Роман Черкашин та Іван Мар’яненко! 
Молодий Роман, ризикуючи власним життям, мав мужність публічно виступити на захист свого вчителя. Недарма близькі називали його «людиною лицарської породи», яким він був упродовж життя.
У програмі вечора зустріч з донькою Романа Черкашина –відомим музикознавцем, доктором мистецтвознавства, професором – Мариною Романівною Черкашиною-Губаренко. До розмови запрошені також учні, колеги та друзі родини Черкашиних.

Вхід на захід за ціною музейного квитка!

Друзі, нагадуємо, що вхід на територію Києво-Печерської Лаври, якщо Ви йдете на заходи нашого музею є абсолютно безкоштовним! При вході Вам не треба купувати квиток, а сміливо казати, куди і з якою метою Ви йдете! Квитки Ви купуєте лише у касі музею! 

Довідки за телефоном: 067-870-42-59 (Ірина) 280-13-67, 
280-18-34