м.Київ, вул.Лаврська,9 корп.26

(територія Києво-Печерської лаври)

тел. 280 18 34

Щодня, окрім вт

з 10 до 17:00

Календар подій

Відкриття виставки "Шолом-Алейхем на київській єврейській сцені"

На данном изображении может находиться: текст

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України запрошує на відкриття виставки «Шолом-Алейхем на київській єврейській сцені», присвяченої160-річчю від дня народження
письменника і драматурга.
Подія відбудеться 4 квітня 2019 р. у малому виставковому залі Музею "Чулан".

Значення творчості Шолом-Алейхема для єврейської культури важко переоцінити. У розповіді про історію єврейського (їдишського) театру в Україні мимоволі зауважуєш, що програмними, етапними постановками провідних театральних колективів часто були саме інсценізації творів видатного письменника, який найповніше втілив національний характер, відбив прагнення та здатність єврейського народу до відродження.

У фондовій колекції Музею театрального, музичного та кіномистецтва України зберігається значна кількість матеріалів з історії єврейського театру в Україні. Афіші, фотографії, програми їдишських театральніх колективів презентують вистави за творами Шолом-Алейхема як яскраві й потужні мистецькі події у царині національного театру.

Через історію постановок Шолом-Алейхема на сцені Київського "ГОСЕТу" (1928-1950), автори виставки розповідають історію найбільш знаного єврейського театру України.

Куратори виставки:
Ірина Мелешкіна Ирина Мелешкина
Вальдемарт Клюзко Waldemart Klyuzko

Вхід на подію вільний.
Довідки за тел.
280-18-34 - експозиція (окрім вівторка)
280-16-22 - наукова частина
050 238 35 64 - Ірина Мелешкіна