ДЛЯ ДІТЕЙ

Музейні програми розроблені для різного віку та інтересів дітей та познайомлять маленьких відвідувачів зі світом театру, музики і кіно! Тут завжди можна дізнатися багато цікавого та повеселитись разом.

Інтерактивні екскурсії та лекції-уроки

«Там, де музика живе»

Музика живе повсюди навколо нас, кожен побутовий предмет може зазвучати як музичний інструмент. Екскурсовод допомагає дітям видобути чарівні звуки з пляшок з водою, зіграти разом на «скляному ксилофоні» та використати гребінець, як музичний інструмент. А також діти побачать старовинні музичні інструменти та дізнаються про їх походження та розвиток.

«Український вертеп»

Діти поринуть у світ унікального українського лялькового театру, вистави якого показували саме на Різдво. У швидкісному русі ярмаркової каруселі Вас зустрінуть сиаровинні маски, красуня коза, мандрівник-Петрушка, злий цар Ірод, непереможний Козак-Запорожець та інші не менш цікаві герої старовинних народних ігор та вертепних вистав.

Проект «Музичний калейдоскоп»

Інтерактивна лекція-зустріч з композитором Антоном Кармазіним та кольоровий майстер-клас з виготовлення музичного інструменту з коктейльних трубочок від Наталії Гаврилко. Діти після заходу задоволені та радісні !!))) ??

Замовляйте «Музичний калейдоскоп» за тел.: (044) 280-18-34

Майстер-класи

«Театральні капелюшки»

Краще доповнення карнавального костюму, це нестримна фантазія дітей у вигляді кокетливого капелюшка чи класичного циліндра. Юним джентльменам і леді сподобається творити з картону та блискіток, а дорослі pretty giri із задоволенням створять шедевр з тканини, намиста та, можливо, мерехтливої вуальки для завершення загадкового образу! Хто зна?!!!

«Лялька-дергунчик»

Хто з дітей не мріє мати іграшку, але куди приємніше зробити цю іграшку самому. На майстер-класі є можливість зробити героїв вертепної вистави: Супергероя Козака, модницю Козу, веселих Діда і Бабу. А найцікавішим буде те, що твоя лялька зроблена з простого картону і скріплена звичайними нитками зможе рухати ручками і ніжками!

День народження в музеї!

Пропонуємо відсвяткувати День народження в нашому музеї

Легенда свідчить, що саме в залах старовинного Музею загубилися шматочки розбитого чарівного дзеркала. Лише іменинник та його команда друзів зможе їх зібрати, але для цього потрібно зазирнути у магічний світ театру! Діти дізнаються багато цікавого та нового, а далі на них чекає захоплюючий квест-пригода.