9 вересня авангардною вечіркою відкрилася виставка "Ексцентрика та експресія. Українська авангардна сценографія"

Виставка презентує унікальну збірку української авангардної сценографії з фондової колекції Музею театрального, музичного та кіномистецтва України. Представлені роботи видатних художників театру:

Олександри Екстер

Вадима Меллера

Анатоля Петрицького

Олександра Хвостенка-Хвостова

Бориса Косарєва

за майже століття свого існування переросли прикладний, суто сценографічний формат. Нині ці ескізи костюмів та декорацій є самодостатніми витворами образотворчого мистецтва, що гідно експонуються на численних міжнародних виставках. Спадщина національних сценографів є невід’ємною складовою українського авангарду – яскравого й потужного мистецького явища, визнаного у світі.

Куратори виставки:

Ірина Мелешкіна,

Вальдемарт Клюзко

Науковий консультант –

Дмитро Горбачов

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, обувь, борода и в помещенииНа данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит и в помещении

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещении