«Діти – дітям» - культурно-освітній проект інтерактивних квест-екскурсій у Музеї-квартирі В.С.Косенка

У Музеї-квартирі В.С.Косенка успішно проходить культурно-освітній проект інтерактивних квест-екскурсій «Діти – дітям», започаткований наприкінці 2018 року спільно з педагогами та учнями ДМШ №39.

Цими днями Проект охопив близько 30 дітей, серед них учні Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М.Лисенка, а саме: учні-піаністи класів викладачів Р.І.Лопатинського, І.С.Рябова, К.А.Улезько, для яких інтерактивну екскурсію по експозиції Музею-квартири В.С.Косенка вели вже досвідчені юні екскурсоводи Кича Софія, учениця ДМШ №37 та Мельничук Михайло, учень ДМШ №38.
Також 10 травня до Музею завітали учні старших класів ДМШ №36 разом з педагогом Оленою Володимирівною Прокоповою, яким чудову екскурсію запропонували юні екскурсоводи Крикля Єлизавета учениця ДШМ №6 ім. Г.Жуковського та учень ДМШ №38 Антоненко Олександр. Це був прем’єрний виступ цього дуету екскурсоводів.

А 11 травня на дитячій екскурсії ми зустрічали учасників хору «Кантилена» Чабанівської школи мистецтв та учнів ДМШ №8 класу викладача Г.Д.Стоянової. Про секрети і традиції дому В.С.Косенка розповідали екскурсантам тандем екскурсоводів у складі Молодіної Дар’ї учениці ДМШ №33 ім. В.Пухальського, яка також вперше в житті вела екскурсію у справжньому музеї та енергійної Титоренко Ельміри, учениці ДМШ №37.
Сподіваємось, що інтерактивна екскурсія та захоплююча Інтернет-вікторина збагатила знаннями, позитивними емоціями і естетичними враженнями усіх гостей Музею, а життєвий і творчий шлях видатного українського композитора, піаніста і педагога Віктора Косенка став ближчим і зрозумілішим, завдяки юним екскурсоводам та їх батькам.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении