м.Київ, вул.Лаврська,9 корп.26

(територія Києво-Печерської лаври)

тел. 280 18 34

Щодня, окрім вт

з 10 до 17:00

/25.08 - 15.11/

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України презентує виставку, присвячену наймасштабнішому фестивалю сучасного актуального мистецтва ГОГОЛЬFEST , що об’єднує театр, музику, кіно, літературу та візуальне мистецтво у єдиному інтерактивному просторі, створює тренди і ламає стереотипи. Це стиль, молодіжний рух, живий нерв сучасного життя і творчого процесу, що об’єднує сучасних українських митців. 

Фестиваль засновано Центром сучасного мистецтва «ДАХ» і Культурно-мистецьким комплексом «Мистецький арсенал» в Києві у 2007 році. Ідея і ініціатива належить режисеру, продюсеру та художньому керівникові ЦСМ «Дах» Владиславу Троїцькому. ГОГОЛЬFEST презентує в Україні кращі зразки сучасного українського та світового мистецтва, акумулює потужні творчі та інтелектуальні ресурси, формує творче середовище, здатне стати дієвим центром розвитку українського мистецтва. 

Цього року фестиваль святкує 10 років існування, що виховав нове покоління митців, що створюють власні неймовірні проекти, які презентують Україну і українське мистецтво в світі. В 10 візуальних образах ми презентуємо історію фестивалю - від 2007 до 2017.


Довідки за телефоном 280 18 34